tentoonstellingen in het CJK...

1998  -  1999  -  2000  -  2001  -  2002
2003  -  2004  -  2005  -  2006  -  2007
2008  -  2009  - 
2010  -  2011  -  2012
2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017

 


1998
tentoonstellingen in het Lousbergsgebouw Gent


 

05.11.1998 - 22.11.1998

Jonge meesters

Lies Boute

 

 

Tommy De Block

 

 

Frederik Jaakke

 

 

Gregory Moulin


 


 

Christophe Denys

27.11.1998 - 20.12.1998

 Beloften

Marielle De Vuyst

 

 

Stefaan Dheedene

 

 

Anja Hellebaut

 

 

Olivier Verhelllen

 


1999
tentoonstellingen in het Lousbergsgebouw Gent


 

15.01.1999 - 07.02.1999

Only Human

Michal Gilboa (ISR)

 

 

Sabine Oosterlynck

 

 

Stijn De Graeve


12.02.1999 - 07.03.1999


EXIT


Vera Cammaer

 

 

Krist Demasure

 

 

Petri De Schepper

 

 

Idriz Jossa


19.03.1999 - 18.04.1999


Wishbone


Tristan

 

 

Ruben Vandeghinste

 

 

In Motion


06.05.1999 - 30.05.1999


Young art in Europe


Bert Begijn
(NL)

 

 

LEO (GB)

 

 

Dirk Martens

 

 

Johan Klein (NL)

 

 

Heidi Wallaeys


04.06.1999 - 27.06.1999


nieuwBEELD


Jeroen Gevaert

 

ism KASK Gent

Ives Maes

 

 

Adriaan Verwee

 

 

Karen Vandenberghe

 

 

Goran Grahovac

 

 

Tom D’Hooge

 

 

Thomas Verhegge

 

 

Iwe Pée

 

 

Koen Phlips

 

 

Lysandre Begijn (NL)

 

 

Alexander Joye

 

 

Nora De Bodt


17.06.1999 - 27.06.1999


eindwerk


Vanina Vernaillen


17.07.1999 - 25.08.1999


overZICHT


Bert Begijn
(NL)

 

 

Lysandre Begijn (NL)

 

 

Lies Boute

 

 

Vera Cammaer

 

 

Petri De Schepper

 

 

Christophe Denys

 

 

Krist Demasure

 

 

Stefaan Dheedene

 

 

Michal Gilboa

 

 

Anja Hellebaut

 

 

Frederik Jaakke

 

 

Idriz Jossa

 

 

Johan Klein

 

 

Sonja Leeraert

 

 

LEO

 

 

Dirk Martens

 

 

Sabine Oosterlynck

 

 

Piepke

 

 

Tristan

 

 

Karen Van Den Berghe

 

 

Vanina Vernaillen

 

 

Heidi Wallaeys      


 


 


 

03.09.1999 - 29.09.1999

 WYSIWYG

Klaar Sterckx

 

 

Dominique Van Huffel

 

 

Edith Meyering (NL)


01.10.1999 - 24.10.1999


L
ichamen


Wout Olaerts

 

 

Kris Van Dessel

 

 

Kris Fabris


29.10.1999 - 21.11.1999


Verhalen


Herman Beaten

 

 

Max Consael

 

 

Claire Willemot

 

 

Karen Vanderborght


25.11.1999 - 19.12.1999


ZEN


Klaus Verscheure

 

 

Carlo Herpoel

 

 

Chris Wouters

 

 

Krist Demasure

 

 

Hendrick Clyncke

 

 

Anita Nevens

 

 

Etienne Verhellen

 

 

Tom Bogaert

 

 

Michal Gilboa (ISR)

 

 

Edith Meyering (NL)

 

 

Jean Roulet

 

 

Francis Tondeur

 

 

Gregory Moulin

 

 

Michel Tessenaere

 

 

Dirk Martens

 

 

Marianne Stevens

 


2000
tentoonstellingen in het Lousbergsgebouw Gent


 

14.01.2000 - 06.02.2000

Confrontatie

Beatrijs Lauwaert

 

 

Rebecca Vangestel

 

 

Linda Van Neck


17.02.2000 - 13.03.2000


artiCHOC


Walter Swennen

 

 

Paul Van Gysegem

 

 

Christ Demasure

 

 

Claudia Maryns

 

 

Piepke

 

 

Willy Seeuws

 

 

Marianne Stevens

 

 

Daniël Termont

 

 

Bruno Steyaert

 

 

Erwin Devriendt

 

 

Gilbert van Geert

 

 

Käthe Kollwitz (D)

 

 

Tibo

 

 

Wences (SP)

 


tentoonstellingen in het Kasteel Claeys-Bouüaert - Mariakerke


 

04.04.2000 - 18.05.2000

Preview

Christ Demasure

 

 

Linda Van Neck

 

 

Piepke

 

 

Tristan

 

 

Koen Phlips

 

 

Heidi Wallaeys

 

 

Michal Gilboä (ISR)

 

 

Kris Van Dessel


17.04.2000 - 30.04.2000


de Kennismaking


Piepke

 

 

Stein Meire

 

 

Marianne Stevens


15.06.2000 - 29.07.2000


de Tuin van (h)Eden


Jaak Hillen


02.06.2000 - 25.06.2000


Hermanovce


Crhistophe Vander Eecken

 

 

Petra Cosemans


01.07.2000 -06.08.2000


M
inouche


Minouche

 

 

Christine Termonia

 

 

Vero Beauprez

 

 

Bea de Laender

 

 

Frank Knockaert

 

 

Johan Van Weerst

 

 

Motje

 

 

Jurgen Vandegenste

 

 

Karen Vandenborre


01.08.2000 - 15.09.2000


Metadier


Patrick Hassett (IRL)


12.08.2000 - 10.09.2000


Metafoor


May Oostvogels

 

 

Jaak Hillen


15.09.2000 - 15.10.2000


KUNSToverGRENZEN


Jan Debrabandere

 

 

Ivo Toremans

 

 

Christophe Denijs

 

 

Judith Mcrander (NL)

 

 

Carl Goethals

 

 

Jaak Hillen

 

 

Francis Tondeur


09.11.2000 - 24.12.2000


Zes Kamers :


Hans Opdebeeck

 

de Cera collectie

Valérie Mannaerts

 

 

Maarten Vanden Abeele

 

 

Pierre Gerard

 

 

Missieurs Delmotte

 

 

David Claerbout

 

 

 
 

2001


 

12.01.2001 18.02.2001

Doorzeefd

Karolien Boucquaert

 

 

Ruth Loos


23.02.2001 - 01.04.2001


de Lichtende Ruimte


Laurence Boric

 

 

Jaymes Van Luppen

 

 

Dany Lobe

 

 

Frie J. Jacobs

 

 

Jen Gossé


21.04.2001 - 31.05.2001


de Kracht van Diversiteit


Natacha Bijelic

 

 

Sun-Hee Beys

 

 

Bram Bohez

 

 

Izolda Ciurus

 

 

Inge de Schuyter

 

 

Natacha Dimovska

 

 

Filip Dujardin

 

 

Stefanie Leblon

 

 

Parcifal  Neyt

 

 

Gianina Urmeneta Ottiker

 

 

Americo Pinanez

 

 

Anima Roos


18.05.2001 - 24.06.2001


Dimensio Espana


Neus Aller (SP)

 

 

Ramon Balleste (SP)

 

 

Pere Brux (SP)

 

 

Eugenia Karamouzi (GR)

 

 

Cristina Ortiz (SP)

 

 

Juan-Luis Quintana (SP)

 

 

Laura Roca (SP)

 

 

Matilde Vela (SP)


29.06.2001 - 15.07.2001


Armand Blondeel


Armand Blondeel


29.06.2001 - 29.07.2001


overZICHT


Beatrijs Lauwaert

 

 

Krist Demasure

 

 

Linda Van Neck

 

 

Ivo Toremans

 

 

Sabine Oosterlinck

 

 

Petri De Schepper

 

 

Rebecca Vangestel

 

 

Eugenia Karamouzi (GR)

 

 

Jaak Hillen


03.08.2001 - 02.09.2001


overZICHT


Erwin Olaf (NL)

     
07.09.2001 - 13.10.2001

Gesprek

Giannina Urmeneta Ottiker

 

 

Peter Vangheluwe

17.10.2001 - 11.11.2001

Bakens

Tom Bogaert

 

 

Martine Laquiere

16.11.2001 - 23.12.2001

EXhibit

Yves Velter

 

 

Bavo Defurne

 


2002


 


11.01.2002 - 10.02.2002


De Oermens


Kalix

 

 

Emma Sidgwick  


15.02.2002 - 17.03.2002


Schilderkunst Lééft


Jerry Heymans   

 

 

Jantar

 

 

Geert Vanoorle    

 

 

Guy Smet  


22.03.2002 - 21.04.2002


noTHING Personal


Krist Demasure 

 

 

Murtaza Teke

 

 

Anouck De Clerq


02.05.2002 - 02.06.2002


Image Censuré


Lynn Piccu 

 

 

Jan Verhaeghe  


06.06.2002 - 30.06.2002


V
eranderingen


Joke Simoens

 

 

Veerle Vanderhaeghe


04.07.2002 - 01.09.2002


overZICHT


Murtaza Teke

 

 

Anouck Declerq

 

 

Jan Verhaeghe

 

 

Lynn Piccu

 

 

Joke Simoens

 

 

Veerle Vanderhaeghe

 

 

Krist Demasure


04.07.2002 - 01.09.2002


H2O


Michel Vandorpe

 

 

Krist Demasure

 

 

Peter Nollet

 

 

Peter Mayfield

 

 

Martine Laquiere


05.09.2002 - 06.10.2002


Beklijvend


Ludwine Liefooghe

 

 

Vivianne Mertens


10.10.2002 - 22.12.2002


TupperwArt


Krist Demasure

 

 

Niko Van Stichel
Carlo Herpoel

 

 

Lieve Vermander

 

 

Anthony De Smet

 

 

BIZA

 

 

Stief Desmet

 

 

Paul De Braeckeleer

 

 

Marf

 

 

Peter Mayfield

 

 

Gilles Vandenoostende

 

 

Martine Laquiere

 

 

Kalix

 

 

Sun Hee Beys

 

 

Hendrik Clyncke

 

 

Leen Hermans

 

 

Ilse Van Eepoel

 

 

Karolien Boucquaert

 

 

Piet Noteboom

 

 

Marianne Stevens

 

 

Peter Van Hoof

 

 

Dany Lobe

 


2003


 

10.01.2003 - 16.02.2003

No(t) sentiment(al)

Natalie Nijs


28.02.2003 - 23.03.2003


cat@logus


Marianne Stevens

 

 

Gus Roan


27.03.2003 - 13.04.2003


Glazig


Armand Blondeel


18.04.2003 - 18.05.2003


‘Zomerlief’


Peter Deblieck

 

 

Hilde Van Wambeke

 

 

Margot Tavernier

 

 

Ineke Marynissen

 

 

Jan Van der Veken


28.05.2003 - 29.06.2003


è Pericoloso Sporgersi


Dirk Janssens

 

 

Jean-Pierre de Cuyper

 

 

Marianne Stevens

 

 

Kalix


04.07.2003 - 03.08.2003


overZICHT één


Peter Deblieck

 

 

Margot Tavernier

 

 

Ineke Marynissen

 

 

Jan Van der Veken

 

 

Dirk Janssens

 

 

Jean-Pierre de Cuyper

 

 

Natalie Nijs

 

 

Marianne Stevens


07.08.2003 - 07.09.2003


overZICHT twéé


Peter Van Hoof

 

 

Ilse Van Eepoel

 

 

Martine Laquiere

 

 

Ludwine Liefooghe

 

 

Vivianne Mertens

 

 

Kalix


12.09.2003 - 26.10.2003


Littekens


Sabine Oosterlynck


15.11.2003 - 20.12.2003


Diversen


werken uit de collectie

 


2004


 

21.01.2004 - 29.02.2004

Gevoevolle Soektog

Hardus Koekemoer (SA)

 

 

Zuanda Badenhorst (SA)

 

 

Franci Cronje (SA)

 

 

André Naudé (SA)

 

 

Sipho Nhlapo (SA)


05.02.2004 - 29.02.2004


Labyrint


Peter Mayfield


05.03.2004 - 07.03.2004


k
unstKANT

 
kennismakingsevenement


18.03.2004 - 18.04.2004


Identiteit


Brigitte Claeys

 

 

Linda Calcoen


23.03.2004 - 30.03.2004


Zomerlief


diversen


06.05.2004 - 20.06.2004


M
aterie


Wouter Pype

 

 

Eric Vandamme

 

 

Karl Brabants


 


 

 

27.07.2004 - 04.09.2004

 overZICHT

Brigitte Claeys

 

 

Linda Calcoen

 

 

Wouter Pype

 

 

Eric Vandamme

 

 

Karl Brabants

 

 

Natalie Nijs

 

 

Kalix

 

 

Karolien Boucquaert

 

 

Sun-Hee Beys

 

 

Erwin Olaf


04.09.2004 - 03.10.2004


T
egenstellingen


Niesl Latomme

 

 

Inge de Schuyter

 

 

Benedicte Schumacher


14.10.2004 - 19.12.2004


Marianne Stevens
retrospectieve


Marianne Stevens

 


2005


 

14.01.2005 - 06.02.2005

‘aarde(n)’

Annelies Slabbynck

 

 

Lieve Vanderschaeve (D)


14.01.2005 - 06.02.2005


Reniere & Depla


Martine Depla

 

 

Paul Reniere


24.03.2005 - 17.04.2005


Kleur bekennen


Yves Beaumont

 

 

Job Balk (NL)


22.04.2005 - 24.04.2005


Z
omerlief


diversen


29.04.2005 - 29.05.2005


beeldMateriaal


Gottiti Taieb

 

 

Giovanni De Timmerman

 

 

Peter Mayfield


03.06.2005 - 03.07.2005


Kleur


Eleonora Stol (NL)

 

 

Ria Bauwens


27.07.2005 - 04.09.2005


overZICHT


Eleonora Stol (NL)

 

 

Ria Bauwens

 

 

Peter Mayfield

 

 

Gottiti Taieb

 

 

Yves Beaumont

 

 

Benedicte Schumacher

 

 

Inge de Schuyter

 

 

Annelies Slabbynck

 

 

Lieve Vanderschaeve (D)


09.09.2005 - 09.10.2005


Blitz


Eva-Maria Bogaert


06.10.2005 - 13.11.2005


Haloween


Ivo Toremans
Carlo Herpoel
Gilles Vandenoostende
Peter Mayfield
Marianne Stevens
Gilles Vandenoostende
Inge De Schuyter
Giannina Urmeneta Ottiker


17.11.2005 - 19.12.2005


Leo Kogan


Leo Kogan (ISR-RU)

 

 


2006


 

13.01.2006 - 12.02.2006

Bewogen

Gilles Navez

 

 

Sophie Martens


17.02.2006 - 19.03.2006


Roeland Tweelinckx


Roeland Tweelinckx


24.03.2006 - 16.03.2006


Koumy & Koumy


Ayawo Koumy (TO)

 

 

Komi Koumy (TO)

 

 

Marc David

 

 

Peter Mayfield


21.04.2006 - 23.04.2006


Z
omerlief


diversen


27.04.2006 - 28.05.2006


Koumy & Koumy 2nd


Ayawo Koumy (TO)

 

 

Komi Koumy (TO)

 

 

Marc David

 

 

Peter Mayfield


01.06.2006 - 25.06.2006


Spontaan


Kasteelateliers


29.06.2006 - 27.08.2006


overZICHT


Gilles Navez

 

 

Sophie Martens

 

 

Roeland Tweelinckx

 

 

Ayawo Koumy (TO)

 

 

Marc David

 

 

Peter Mayfield

 

 

Marianne Stevens


01.09.2006 - 10.09.2006


Kunstenaarsroute


Marc Maet

 

 

Paul Van Gysegem


14.09.2006 - 15.10.2006


Discovery


Anneleen Hendrickx

 

laureaten Dexia Art

Eve Kundycki

 

 

Sarah Van De Vijver

 

 

Stefanie Van Huffel

 

 

Adelheid Verledens

 

 

Catherine Vuylsteke

 

 

Sam Dendooven

 

 

Marijn Dionys


19.10.2006 - 19.11.2006


iPaintings


Lode Coen


23.11.2006 - 22.12.2006


DRIFT/DRIFT


Jerry Heymans

 


2007


 

11.01.2007 - 11.02.2007

van Oscillatie naar …

Jean Koumy (TO)

 

...Golflengte

Marianne Stevens

 

 

Maja Jantar

 

 

Peter Mayfield

 

 

Tibo

 

 

cursisten ACBK


16.02.2007 - 11.03.2007


Urban Exploration


Thierry Buysse


15.03.2007 - 15.04.2007


d
e Kleren van de Keizer


Jacques ‘t Kindt

 

Jacques ‘t Kindt

Chris Rul

 

 

Joos Noterdaeme

 

 

Gerard Weewauters

 

 

Bert Wevers

 

 

Johan Strumane

 

 

Thea Mürk

 

 

Sarah Vande Vijcer

 

 

Jeroen Boute

 

 

Patrick De Bleeckere

 

 

Krie Smet

 

 

Manu Van Steenberge

 

 

Lucas Paemen

 

 

Patrick Baele


20.04.2007 - 28.04.2007


Zomerlief


diversen


09.04.2007 - 20.05.2007


to
GO


Fall Toure (TO)

 

locatie : de Campagne

Jean Koumy (TO)

 

ism Curieus Gent-West

Peter Mayfield


24.05.2007 - 10.06.2007


GO… ....GO


Roland Dauwe

 

 cursisten eindtraject

Lu De Porre

 

 CJK-ACBK

John De Ville

 

 

Guen Dirkx

 

 

Anneleen Hendrickx

 

 

Lieve Heyvaert

 

 

Eve Kundycki

 

 

Sofie Muller

 

 

Wim Pauwels

 

 

Dirk Slootmaekers

 

 

Sarah Van de Vijver

 

 

Tine Vanhauwaert

 

 

Stefanie Vanhuffel

 

 

Mich Van Mansart

 

 

Sonja Wijker


14.06.2007 - 24.06.2007


Spontaan


kasteelateliers


27.06.2007 - 09.09.2007


overZICHT


Krist Demasure

 

 

Bert De Roo

 

 

Thiery Buyse

 

 

VIVA (Taiwan)

 

 

Eve Kundycki

 

 

Erwin Olaf

 

 

Anneleen Hendrickx

 

 

Lode Coen

 

 

Sofie Muller


14.09.2007 - 14.10.2007

 
DISCOVERY 2


Valerie Bervoets

 

laureaten Dexia Art

Kelly Verleysen

 

 

Valerie Vanheule

 

 

Jeroen Boute

 

 

Inge Deketelaere

 

 

Bert De Roo

 

 

Katrijn Van Nieuwenhuyse


18.10.2007 - 29.11.2007


De kleren van de keizer


André Nollet (Nollie)

 

André Nollet

Jean-Paul Pollet

 

 

Vero Beauprez

 

 

Joost De Bock

 

 

Nathan Hau Kwok-Hei

 

 

Kristof Hermans

 

 

Levi Rylant

 

 

Bram Sels


29.11.2007 - 21.12.2007


STRIPPED


VIVA (Taiwan)

 

 

Vero Beauprez

 

 

Marijn Dionys

 


2008


 

11.01.2008 - 11.02.2008

MISSING

Sabine Oosterlinck


15.02.2008 - 22.04.2008


Peter Mayfield


Peter Mayfield


26.04.2008 - 27.04.2008


Zomerlief


diversen


08.05.2008 - 18.05.2008


A place where i belong


Klaas Bullynck

 

project KA Mariakerke

Nico Burssens

 

 

Paul Van Gysegem


22.05.2008 - 08.06.2008


seven... 7


Hilde De Bodt

 

cursisten eindtraject

Ester Denise (NL)

 

CJK-ACBK

Ttui Gysseling

 

 

MarieAnge

 

 

Karla Persyn

 

 

Katrijn Van Nieuwenhuyse

 

 

Stefaan Hermans


13.06.2009 - 22.06.2008


Spontaan


Kasteelateliers


28.06.2008 - 05.09.2008


overZICHT


uit de CJK collectie


05.09.2008 - 07.09.2008


kunstenaarsroute


diversen


18.09.2008 - 12.10.2008


DISCOVERY 3


Natascha Vercaemer

  laureaten Dexia Art Els Lesage
    Stefanie De Puydt
    Julie Verzelen
    Tilde De Wandel
    Katrijn Depuydt
    Sven Defrijn

16.10.2008 - 16.11.2008


humanity


Leen Degezelle

    Jo Brugmans

20.11.2008 - 21.12.2008


d
e kleren van de keizer


MarieAnge

 

MarieAnge

en cursisten ACBK

 


2009


 

09.01.2009 - 15.02.2009

kruispunten

Job Balk (NL)

meer info : klik hier

 

Joost Colpaert


06.03.2009 - 02.04.2009
meer info : klik hier


verwonderd
info


Krist Demasure
Lien Sergeant


24.04.2009 - 24.05.2009


Paul Van Gijseghem
info


Paul Van Gijseghem


12.09.2009 - 25.10.2009


Discovery 4 


Dagmar Blommaert
Noemi De Clercq
Karel D'Huyvetter
Yvic Fiers
Christophe Geernaert
Frederique Geernaert
Jeroen Roobrouck
Sofie Talier
Rebecca Van Der Wiele
Anthony Verdonck
Sabrine Vyt


13.11..2009 - 22.12.2009


Scantinato
 


Kelderresten


2010


 

15.01.2010 - 12.02.2010

 

portretten
meer info : klik hier...

Karolien Soete

26.02.2010 - 28.03.2010 GEWELD...ig Kaja Leijon
Tom Dale (GB)
Rebecca Loyche (D - USA)

18.05.2010 -13.06.2010   

 


H2O


Mihai Grecu (Ro - F)
Serge Verwest,
Erwin van Bosstraeten,
Agnes van Hee,
Lieve Vanderschaeve,
Bart Coppens,
Krist Demasure,
Andre Nollet,
Rafaël De Bruyne,
Wilma Vermeij    (NL),
Wil van de Helm    (NL),
Anthony Verdonck,
Marianne Stevens,
Wendy van Driessche,
Tom Van Nevel,
Yves Beaumont,
Peter van Gheluwe,
Véronique Potters,
Guido De Wulf,
Peter Mayfield     (GB),
Joost Colpaert,
Karolien Soete
 

19.09.2010 - 20.06.2010

 

KASTEELATELIERS

 

méér dan tweehonderd leerlingen van de kasteelateliers
01.07.2010 - 30.08.2010

 

overZICHT

 

 

Job Balk
Eugenia Karamouzi (GR)
Michal Gilboa (ISR)
Yves Beaumont
Patrick Hassett (IRL)
Peter Van Gheluwe
Marianne Stevens

16.09.2010 - 22.10.2010

 


DISCOVERY 5

uitnodiging

 

 

open hier de algemene catalogus Dexia logo pdf

 

 


Charlotte Bouckaert
Noemi De Clercq
Peter D'Hondt
Frele Fierens
Caroline Golkonda
Natasja Mortier
Sofie Talier
Emmy Van Den Driessche
Wendy Van Driessche
Patricia Vanbrabandt
Dimitri Vanderhaeghen
Frederic Vanwalleghem
Filiep Verhaeghe
Judit Verstraete
Julie Verzelen
Tom Wauters
Hendrik Wauters
Dagmar Blommaert
Karel D'Huyvetter
Yvic Fiers
Christophe Geernaert
Anthony Verdonck
Frederique Geernaert
Sabine Vyt
 

19.11.2010 - 19.12.2010

 


De Kleren van de Keizer
Krist Demasure

uitnodiging


Krist Demasure

Angelique De Paepe
Bart Deygers
Marie-Thérèse De Clercq
Dirk Janssens
 


 


2011
 


 


14.01.2011 - 13.02.2011

 


Anneleen Hendrickx
uitnodiging

Anneleen Hendrickx 
24.02.2011 - 06.03.2011

 

Dexia-Art
uitnodiging
selectie Oost- en West-Vlaanderen
17.03.2011 - 27.03.2011

 

Moving Images
 
videokunst uit de collectie van het CJK
met oa Mihai Grecu, Tom Dale ...
22.04.2010 - 01.05.2011

 

Amateursalon (zomerliefgebeuren en WAK) 
 
 
12.05.2011-12.06.2011

 

Tom Poelmans
Diek Grobler (RSA)
Marion Otto
 
uitnodiging
 
Tom Poelmans
Diek Grobler (RSA)
Marion Otto
 
16.06.2011 - 30.06.2011

 

Kasteelateliers


 
werken van de leerlingen die deelnamen aan de Kasteelateliers  |  schooljaar 2010-2011
08.09.2011 - 21.10.2011

 

Lucie Havel
Isa Dhondt 

uitnodiging
Lucie Havel (NL | F)
Isa Dhondt  (B)

17.11
.2011 - 18.12.2011

 


Wilma Vermeij
Chris Vanderschaeghe

uitnodiging

Wilma Vermeij (Nl)
Chris Vanderschaeghe

 

2012


 


20.01.2012
- 15.02.2012


 

 


de Assemblage

uitnodiging



 


Michaël Bouchez
Jan Naert
Isabel Langenbick
Bram Antheunis
Iwan Baeten
Carla Petterson
Isabel Langenbick

Diek Grobler (SA)
Marinda Du Toit (SA)


01.03.2012
- 25.03.2012

Jerry Heymans

uitnodiging

Jerry Heymans

20.04.2012
- 13.05.2012

KUNSTIG

uitnodiging

leerlingen van de Kasteelateliers voor scholen en,

Nicky Apers
Mia Dujardin
Freddy Verslype
Bart Vermandere


23.05.2012
- 10.06.2012

In Between

uitnodiging

Marianne Stevens

16.06.2012
- 24.06.2012

Ah! teliers
uitnodiging

werken van de leerlingen die deelnamen aan de Kasteelateliers  |  schooljaar 2011-2012

13.09.2012
- 21.10.2012

+
uitnodiging

Sergei Andreev
Claude Dendauw

15.11.2012
- 16.12.2012

Diederik Boyen
David Granados
uitnodiging

Diederik Boyen
David Granados

2013



11.01.2013
- 03.02.2013

FO2
uitnodiging

Kurt Drubbel
Dirk Janssens
Marc De Brée
Charlotte Vermoesen
Arne Loccufier

28.02.2013
- 24.03.2013

Liesje Van den Berk
uitnodiging

Liesje Van den Berk

26.04.2013
- 19.05.2013

Mariakerke
uitnodiging

Kriss Bral
Laura Berrou
Lies Van Poucke
Tibo Steyaert
Charlotte De Bruyne

24.05.2013
- 05.06.2013

Architectour
 

Academies DKO Vlaanderen

06.06
.2013 - 22.06.2013

 

kasteelateliers
 

honderden leerrlingen van de ateliers DKO en de kasteelateliers voor scholen

22.05.2013 - 29.09.2013
Mondriaanzaal

Biënnale Venetië 2013
 

 

12.09.2013 - 20.10.2013

(p)review part 1

 

Thierry Buysse
Krist Demasure
Erwin Olaf (NL)
Mihai Grecu (RO - F)
Tibo Steyaert
Eric Van Damme
MarieAnge
Jean Koumy (B - TO)
Job Balk (NL)
Karolien Soete
Marianne Stevens
Piepke
Gregory Moulin
Wout Olaerts
Ilse Petillion
Yves Beaumont
Nathalie Nys
Tristan
Peter+Mayfield
Martine Laquiere

07.11.2013 - 01.12.2013

 


(p)review part 2

 

Wout Olaerts
Tibo Steyaert
Peter+Mayfield
Eric Van Damme
Viva (Taiwan)
Eve Kundycki
Marianne Stevens
Lies Boute
Krist Demasure
Bernhard Cella  (A)
Tom Dale (GB)
Piet Noteboom
Mihal Gilboa (ISR)
 

06.12.2013 - 19.12.2013

 

Ritsart Gobyn

uitnodiging : klik hier
 

Ritsart Gobyn
Freddy Verslype

2014



08.01.2014 - 31.12.2014

 

Ritsart Gobyn

uitnodiging : klik hier

Ritsart Gobyn
Freddy Verslype

07.02
.2014 - 27.02.2014

 

siroj
Joris Rogge


uitnodiging : klik hier

siroj
Joris Rogge

15.03
.2014 - 02.04.2014

 

Sara van Woerden +
Benjamin Verhoeven


uitnodiging : klik hier

Sara van Woerden +
Benjamin Verhoeven

klik hier om een recensie te lezen


25.04
.2014 - 17.05.2014

 

zes kamers | zes kunstenaars

uitnodiging : klik hier

Ritsart Gobyn
Wivina Ockier
Marianne Stevens
Evelynn Van Damme
Sara van Woerden
Peter+Mayfield

06.06
.2014 - 22.06.2014

 

kasteelateliers

uitnodiging : klik hier

honderden leerrlingen van de ateliers DKO en de kasteelateliers voor scholen

12.09
.2014 - 19.10.2014

 

'Limen'

uitnodiging : klik hier

Nikos Viskadourakis (GR)

07.11
.2014 - 14.12.2014

 

Mistaken for Strangers

uitnodiging : klik hier

Anjes Adriaansens
Johnny Beerens
Bert Begijn
Johan Klein
Gunther Moriau

2015



09.01.2015
- 08.02.2015

 

art > border < art

uitnodiging : klik hier

09.01 : dansperformance
Selim Aydogdu
 

Mehmet Aydogdu
Bart Lodewijks
ilknur Cengiz
Nerkiz Sahin
Mehdi Mansura
Sajin V Sanjeev
Abdul-Vahid Duman
Gökay Catak
Söhret Yildirim

06.03.2015 - 29.03.2015

 

Günther Moriau
uitnodiging : klik hier

 

 

Günther Moriau


24.04.2015 - 10.05.2015

 

beweging
 

 



ateliers DKO in het CJK

22.05.2015 - 10.06.2015

 

Academie voor Beeldende Kunst Stad Gent

uitnodiging : klik hier

 


Effie Coppieters
Chris De Cadt
Inge De Ketelaere
Isa D’Hondt
Yvic Fiers
Marianne Geeroms
Ibrich Gees
Nida Ozer
Johan Strumane
Ann Van Den Berghe
Bernard Vandevelde

20.06.2015 - 21.06.2015

Ah!teliers

uitnodiging : klik hier


werken van de leerlingen van de ateliers DKO in het CJK

werken van de leerlingen van de Kasteelateliers van De Brugschool,
De Wijze Eik, Visitatie (Mariakerke), de Feniks, het Kriebelhuis

12.09.2015 - 25.10.2015

'a dissection of tales'

uitnodiging : klik hier


Marianne Stevens

14.11.2015 - 13.12.2015

ORANJE

uitnodiging : klik hier


Hajo Hoffmann
Jan Kettelerij
Anneke Coppoolse
Frans Kegels
Saskia Eggink             
Leen van Duivendijk
Johan Klein 
Margreet Leijdekker 
Ben Game
Elsje van Ree
Michiel Hermsen
Glenn Priester
Adri Geelhoed        
Margriet de Vries
Sjaak de Wit 


2016



09.01.2016 - 31.01.2016

Annie Tollenaere

uitnodiging : klik hier


Annie Tollenaere

27.02.2016 - 20.03.2016

Mehmet Aydogdu

uitnodiging : klik hier


Mehmet Aydogdu

22.04.2016 - 15.05.2016

Kaleidoscope

uitnodiging : klik hier


docenten KISP
Mariakerke

27.05.2016 - 12.06.2016

p. Van Gele

uitnodiging : klik hier


p. Van Gele

18.06.2016 - 26.06.2016

Ateliers + Rateldag

uitnodiging : klik hier


leerlingen DKO +
diverse klassen van :
De Brug
De Wijze Eik (Eeklostraat)
De Wijze Eik
Visitatie Mariakerke
De Feniks
 

16.09.2016 - 23.10.2016

Jacques 't Kindt

uitnodiging : klik hier


Jacques 't Kindt
 

18.11.2016 - 18.12.2016

Kristof Berte

uitnodiging : klik hier


Kristof  Berte

2017



20.01.2017 -
19.02.2017

Rose Moens

uitnodiging : klik hier


Rose Moens

10.03.2017 -
26.03.2017

BRANTT

uitnodiging : klik hier


BRANTT

21.04.2017 -
14.05.2017

A CRUCE SALUS

uitnodiging : klik hier


Marianne Stevens